OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Naše vize

Naplnění lidského potenciálu, umožnit lidem nacházet nové životní horizonty.

Naše role

  • Zaměstnáváme zdravotně postižené osoby (OZP). Využitím jejich talentu poskytujeme profesionální služby. Zaměřujeme se především na integraci osob se zdravotním postižením na otevřený trh práce.
  • Hlásíme se ke své sociální odpovědnosti a snažíme se aktivně podporovat ty, kteří nemají rovné podmínky a sami je nejsou schopni změnit. Pomáháme těm, kteří potřebují pomoc, a to především těm, kteří chtějí být aktivní i přes svůj hendikep.
  • Protože zaměstnáváme hendikepované, můžete všechny naše služby odebírat formou náhradního plnění.
  • Vážíme si každé firmy, která rozšíří řady zaměstnavatelů nebo odběratelů služeb podporujících v různé míře zlepšení situace OZP na trhu práce.

Naše hodnoty

Diverzita

Respektujeme a podporujeme každého jednotlivce. Věříme, že diverzita je princip, který umožňuje všem lidem, bez ohledu na jejich individuální odlišnosti, plně rozvinout jejich osobní potenciál. Diverzita jako princip aplikovaný vůči osobám se zdravotním postižením (OZP) je nástrojem, který pomůže OZP k rovnoprávnosti na trhu práce a obohatí majoritní společnost.

Nadšení

Věříme ve smysl a společenský přesah našeho podnikání, a to nám přináší nadšení pro naše cíle. Jsme hrdí a rádi za to, že jsme součástí společnosti Nové horizonty.

Sociální odpovědnost

Jednáme tak, aby se mohla naše organizace vyvíjet stále dál a byla více přínosná pro svoje okolí. Rozhodujeme se s ohledem na budoucí generace.

Inovace

Nebojíme se jít neprošlapanou cestou. Hledáme cesty zlepšení pomocí kreativity a inovace.